2021.01.30       Dj Dudi Homesession   Styropian
Dj Dudi związany jest z Psylesią od początku naszej działalności. Jest jednym z pierwszych DJów grających psytrance w kraju. Obecnie przebywa na obczyźnie, ale psytrance nadal jesty mu bliski. Zapraszamy Was na godzinną dawkę solidnego psychedelic trance.

komentarze : 0
2020.08.21       Styropian @ Uroczysko   Styropian
9 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:25 zakończyła się oficjalna część tegorocznej edycji festiwalu Uroczysko. Ostatnim grającym był Styropian i jego set możecie posłuchać poniżej. Wersję do ściągnięcia znajdziecie w dziale Download. Aby ściągnąć plik wybierz seta, kliknij prawym przyciskiem myszy i następnie "Zapisz link jako".

komentarze : 0
2020.07.21       Styropian @ RetroSpektro Open Air 2020   Styropian
18 lipca 2020 roku w słowackiej miejscowości Horna Streda nad jeziorem o tej samej nazwie, odbyła się jednodniowa impreza plenerowa RetroSpektro OA 2020. Na imprezie zagrał m.in Styropian i to właśnie jego set możecie posłuchać poniżej. Wersję do ściągnięcia znajdziecie w dziale Download.

komentarze : 0
2020.06.08       Styropian - 30 lat polskiej sceny Techno   Styropian
W powstanie książki "30 lat polskiej sceny techno" zaangażowany był m.in Styropian. Od wczoraj na profilu promująca książkę w serwisie Soundcloud dostępny jest set Styropiana nagrany z okazji promocji wydawnictwa. Wersję do ściągnięcia znajdziecie w dziale Download. Zapraszamy do odsłuchu tego ciut ponad godzinnego seta


komentarze : 0
2020.05.20       Styropian @ Garden Open Air Starter Pack   Styropian
Za nami pierwszy z video setów Styropiana w czasie pandemii. Na Y2B i w poście poniżej znajdziecie wersję video. W serwisie Mixcloud znajdziecie wersję audio, a w naszym dziale Download wersję audio do ściągnięcia. Zapraszamy do odsłuchu w każdej wersji.
komentarze : 0
Starsze